STARTinnova

-ren proiektua


Sarbide-gakoak

Pasahitza ahaztu duzu?




Enpresa aholkulariak
Fundación Michelin
  • Grupo 1

    GRUPO 1

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Edwar Yucra Arrayasa
    • Jose Maria Arauz Villegas
    • Joao Victor Lopes Da Silva Santos
  • Grupo 1

    GRUPO 2

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Luis Olozabal Valles
    • Sara Rincon Zamora
    • Adriana Saucedo Diaz
  • Grupo 1

    GRUPO 3

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Genesio Madureira
    • Destiny Nosa
    • Manu Lupsorean
  • Grupo 1

    GRUPO 4

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Julen Teresa Marquez
    • Nicolas Ortiz Max
    • Farah El Mrabet
  • Grupo 1

    GRUPO 5

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Egoitz Hernandez Martinez
    • Kerly Naglady Cabrera Bohórquez
    • Damián Romero Lopez
  • Grupo 1

    GRUPO 6

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Mayerly Cortes Salinas
    • Adrian Vazquez Romero
    • Johana De los Santos Rolon
  • Grupo 1

    GRUPO 7

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Juan De Cruz Garcia
    • Sady Rodriguez Florentin
    • Marco Vieira Coronel
  • Grupo 1

    GRUPO 8

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Marcio Alexander Vaca Hurtado
    • Sandro Tsereteli
    • Leonardo Maidana Carracela
  • Grupo 1

    GRUPO 9

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Ruslan Romanets
    • Andrei Tarnauceanu
    • Gina Anderson Koubao
  • Grupo 1

    GRUPO 10

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Ilias Sbaita Aouil
    • Erik Carvalho Siqueira
    • Youssef Boulben Pargaray
  • Grupo 1

    GRUPO 11

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Kristine Barabadze
    • Elvis Ubasineke Ubasineke
    • Iñigo Ruiz Rivela
  • Grupo 1

    GRUPO 12

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Marcos Pereira Cuña
    • Maraj Ahmed Khan
    • Fatima Akmad Shahzad
    • Karen Montealegre Bernal
  • Grupo 1

    GRUPO 13

    • Xabier Sainz de Baranda
  • Grupo 1

    1 Taldea

    • Ibon Rodriguez
    • Paola Aguado García
    • Urko Gandia De la Fuente
    • Pablo Ortíz López
  • Grupo 1

    Taldea 2

    • Ibon Rodriguez
    • Aitor Agirre Martínez de Luna
    • Josu Martínez Del Cura
    • Andrey Oliver Ramos Lozano
  • Grupo 1

    Taldea 3

    • Ibon Rodriguez
    • Aitor Celada Echavarría
    • Sheila Fernández Román
    • Iker Unai Zambrano Candela
  • Grupo 1

    Taldea 4

    • Ibon Rodriguez
    • Asier Chasco García
    • Marcos Izquierdo Elorza
    • Leire Martinez Guinea
  • Grupo 1

    Taldea 5

    • Ibon Rodriguez
    • Gaizka Guerrero Ganuza
    • Laura Rivera Castellano
    • Kelvin Adrián Villar Tejada
  • Grupo 1

    Taldea 6

    • Ibon Rodriguez
    • Andoni Durán Ruíz de Alegría
    • Markel Mesanza Uriarte
    • Sergio Muñoz Cuadrado
  • Grupo 1

    Taldea 7

    • Ibon Rodriguez
    • Josune Minguela Valle
    • Andres Santos Muñoz
    • Iker Manuel Agreda Montoya
  • Grupo 1

    Taldea 8

    • Ibon Rodriguez
    • Eneko Arratibel Herrán
    • Erik Martínez Millán
    • Valentina Zambrano Rios
  • Grupo 1

    Taldea 9

    • Ibon Rodriguez
    • Adrian Morales Martín
    • June Pastor Atiega
    • Jonathan Quilchano Morquecho
  • Grupo 1

    Taldea 10

    • Ibon Rodriguez
    • Ione De la Llera Lekuona
    • Asier Pascual Herrero
    • Ekaitz Barrero Es-Sair
  • Grupo 1

    Taldea 11

    • Ibon Rodriguez
    • Adrian Gómez Álvarez
    • Julen Oleaga López de Murga
    • Asier Santos Santiago


Bultzatzailea

  • El Correo

Babesleak

  • Banco Sabadell
  • Bilboko Udala
  • Eusko Jaurlaritza

Enpresa aholkulariak

  • Ayuntamiento de Barakaldo
  • Bridgestone
  • LURPELAN
  • Fundación Michelin
  • Ayuntamiento de Getxo
  • ARM Robotics
  • Ayuntamiento de Sestao
  • Ayuntamiento de Portugaleteko Udala

Kolaboratzaileak

  • EHU
  • Tknika