STARTinnova

-ren proiektua


Sarbide-gakoak

Pasahitza ahaztu duzu?




  • Grupo 1

    1 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • UXUE SANTAMARIA VILLEGAS
    • NAIA UNANUE ARISQUETA
    • IRAIA LOPEZ SIMAL
    • GOIURI GÓNZALEZ VARONA
  • Grupo 1

    2 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • PAULA SAN MIGUEL ALVAREZ
    • BEÑAT YAGUE MORALES
    • AITANA VEGA MARTÍNEZ
    • IZARO MARCOS RUIZ
  • Grupo 1

    3 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • EDER SARACHAGA CASTRO
    • SEBASTIAN MIRANDA SÁNCHEZ
    • KEMENTSU ZULAIKA GIL
    • AITOR SAINZ GARCIA
  • Grupo 1

    4 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • AITANA JAUREGUI MORENO
    • NAHIA PASCUAL MONASTERIO
    • NAROA BRAVO BODERO
    • IÑAKI SILVOSA BUENDIA
  • Grupo 1

    5 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • AINHOA SAN VICENTE VELASCO
    • PAULA PALACIO DE LA HOZ
    • ELSA SAIZ VILCHEZ
    • MAITENA LASHERAS EGUIA
  • Grupo 1

    6 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • NADIA MAIZ GARCÍA
    • OIER BRACERAS ALONSO
    • AITOR SERRULLA OCHOA
    • IZAN ARIAS TRESPALACIOS
  • Grupo 1

    7 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • IRATI FRANCO SALAZAR
    • MAIALEN ODRIOZOLA BELTRÁN
    • LEIRE MARURI ACASUSO
  • Grupo 1

    taldea 6

    • Susana Castaños Ortuño
    • izan alvarez robledo
    • asier robledo morales
    • angel jimenez tain
  • Grupo 1

    taldea 5

    • Susana Castaños Ortuño
    • leire arbeloa lopez
    • ane barreras aguirreburualde
    • aitana argúello garai
  • Grupo 1

    taldea 4

    • Susana Castaños Ortuño
    • naroa lambarri cano
    • amara beraza marro
    • nagore campos bustamante
    • ane alonso martinez
  • Grupo 1

    taldea 3

    • Susana Castaños Ortuño
    • nahia aldama llamosas
    • naia galarza hernaiz
    • ainize llaguno sagastibeltza
  • Grupo 1

    taldea 2

    • Susana Castaños Ortuño
    • elene aranzabal agúeros
    • maria cabezas zamora
    • nora gonzalez lanzagorta
    • leire alonso ureta
  • Grupo 1

    8 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • ARITZ LÓPEZ CARRILLO
    • IZARGI GÓMEZ SAN JUAN
    • DESIREE TEIXEIRA DA COSTA
    • JON DÍEZ FERNÁNDEZ
    • RUBEN DANIEL GOMES COLACO
  • Grupo 1

    9 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • PABLO ECHEGARAY CAMARGO
    • IZEI VALCÁRCEL IBAÑEZ DE OPACUA
    • AIMAR ALLENDE ACOSTA
    • JULEN GALLASTEGUI SASIAIN
  • Grupo 1

    10 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • IMAD EL HADDAOUI BARHÍH
    • JOSU ARECHAVALA CASTILLA
    • UNAX ALDAI SÁNCHEZ
    • ASIER RODRÍGUEZ TARANILLA
  • Grupo 1

    11 TALDEA

    • Natalia Iglesias
    • AINHOA OTERO CARRASCO
    • IZARO MARTINEZ DE LA PUENTE
    • MAIALEN FERNANDEZ ROMAÑA
    • MARIA ARRIBALZAGA GALLEGO
  • Grupo 1

    taldea 1

    • Susana Castaños Ortuño
    • kimetz pereda pardo
    • unax lizarraga jimeno
    • izaro amezaga mateos
    • unai canteli santamaria


Bultzatzailea

  • El Correo

Babesleak

  • Eusko Jaurlaritza
  • BBVA
  • Bilboko Udala

Enpresa aholkulariak

  • Lurpelan
  • Ingeteam
  • Bridgestone
  • Fundación Michelin
  • Fundación Alfonso Lí­bano Firestone
  • Ayuntamiento de Muskiz
  • Ayuntamiento de Portugalete
  • Ayuntamiento de Getxo
  • Ayuntamiento de Sestao
  • Ayuntamiento de Santurtzi
  • Ayuntamiento de Loiu
  • Ayuntamiento de Amorebieta Etxano
  • Ayuntamiento de Erandio
  • Ayuntamiento de Leioa
  • Ayuntamiento de Barakaldo
  • Ayuntamiento de Durango
  • Ayuntamiento de Llodio
  • Loizaga Construcciones
  • Taller USOA lantegia

Kolaboratzaileak

  • EHU
  • Tknika