STARTinnova

-ren proiektua


Sarbide-gakoak

Pasahitza ahaztu duzu?




  • Grupo 1

    GRUPO 1

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Aitor Jin Zhou
    • Joshelin Mendoza
    • Ruben Iglesias
  • Grupo 1

    GRUPO 2

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Kelly Igbinedion
    • Denis Pinzaru
    • Dagna Abdelhay
  • Grupo 1

    GRUPO 3

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Betty Georgescu
    • Txema Arauz
    • Tani Taylor
  • Grupo 1

    GRUPO 4

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Jhoandy González Mejía
    • Mate Asatiani
    • Junel Mariñez
  • Grupo 1

    GRUPO 5

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Michael González Vargas
    • Xuyang Zhang
    • Heitor Ramírez
  • Grupo 1

    GRUPO 6

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Mal Ainin Sidi El Aoufi
    • Antonio Sanchez Sanchez
    • Emanuel Ani Ani
  • Grupo 1

    GRUPO 7

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Oscar Steven Garcia
    • Nico Cañon Meza
    • Dylan Garcia Parada
    • Carlos Rivas Torres
  • Grupo 1

    GRUPO 8

    • Xabier Sainz de Baranda
    • Sebas Escalante
    • Amadou Koung
    • Nicole Idrovo
    • Milena Arroba
  • Grupo 1

    4.F 1.taldea

    • David Salazar
    • Maria Beatriz Bezerra De Melo
    • Egoitz De la Llera Lekuona
    • Oscar De la Rocha San Mateos
    • Urko Lopez de Munain Ocio
    • Ibai Martinez de Guereñu Perez
  • Grupo 1

    4.F 2.taldea

    • David Salazar
    • Uxue Gibello Fernandez de Castillo
    • Julen Gutierrez Mateos
    • Enara Lopez Rodriguez
    • Enaitz Martin Calle
    • Ander Paredes Ropero
  • Grupo 1

    4.D 1.taldea

    • David Salazar
    • Iker Iñaki Anda Ortiz de Elguea
    • Cristopher Patricio Anrrango Cano
    • Laura Lopez de Uralde Gutierrez
    • Paula Saenz de Argandoña Aguayo
  • Grupo 1

    4.D 2.taldea

    • David Salazar
    • Pablo Iker Campos Ollo
    • Naiara Perez de Pipaon Rubio
    • Marina Rodriguez Castellanos
    • Adrian Hernandez De la Cruz
  • Grupo 1

    4.D 3.taldea

    • David Salazar
    • Nahia Guillen Charro
    • Paula Ruano Corrales
    • Aritz Sanchez Martinez
    • Ismael Urrutia Agustin
    • Willem Alexander Vysota Vysota
  • Grupo 1

    4.E 1.taldea

    • David Salazar
    • Jon Buesa Fernandez
    • Maria Garcia de Albeniz Garrido
    • Asier Marroquin Ramon
    • Ethan Duque Pinedo
  • Grupo 1

    4.E 2.taldea

    • David Salazar
    • Gorka Cano Huerta
    • Kepa Lopez de Aberasturi Isasbiribil
    • Ander Población Agudiño
    • Julen Prieto Chico
  • Grupo 1

    4.E 3.taldea

    • David Salazar
    • Hodei Bengoa San Juan
    • Unai Eguiluz Musitu
    • Unai Muñoz Velez
    • Markel Ruiz Miranda


Bultzatzailea

  • El Correo

Babesleak

  • Eusko Jaurlaritza
  • Banco Sabadell
  • Bilboko Udala

Enpresa aholkulariak

  • Lurpean
  • Ingeteam
  • Ayuntamiento de Muskiz
  • Bridgestone
  • Ayuntamiento de Barakaldo
  • Portugalete
  • Fundación Alfonso Líbano Firestone
  • Fundación Michelin
  • Ayuntamiento de Getxo
  • Ayuntamiento de Sestao
  • Ayuntamiento de Santurtzi
  • Ayuntaamiento de Amorebieta Etxano

Kolaboratzaileak

  • EHU
  • Tknika